30.09.2019

"Моя сім'я". Короткі тексти англійською для дітей та початківців. Як зробити тему Family не тільки зрозумілою, а й коханою для вашої дитини


Ольга Зикова
Конспект заняття з англійської мови «Сім'я»

Цілі:

Практична: закріплення уявлень про родинні зв'язки.

Освітня: закріплення вивченого матеріалу, розвиток навичок мовлення, знайомство зі зразком мови: This is my mother.

Розвиваюча: розвиток наочно-подібного мисленняі мовної припущення, вдосконалення стійкої уваги.

Виховна: виховання почуття гордості за свою сім'ю, доброзичливості до оточуючих.

***ХІД ЗАНЯТТЯ***

1. ПОЧАТОК ЗАНЯТТЯ.

Міні-діалог "How are you?".

2. ФОНЕТИЧНА РОЗМІНКА.

Гра «Комари та оси».

Запропонуйте дітям вимовити звук (z)(z-z-z)і поясніть, що так у нашій грі дзижчатимуть комарі, потім запропонуйте дітям вимовити звук) – (--) і поясніть, що так дзижчатимуть оси. Щоразу, коли дзижчатимуть комари (звук (z, діти повинні плескати в долоні, ніби відганяють комарів, а коли задзижчати оси, вони повинні сидіти тихо, щоб оса їх вкусила. Мета гри – навчити розрізняти на слух звуки) і (z).

3. повторення вивчених слів.

Гра "Хто більше?".

Розподілить дітей на дві команди та запропонуйте їм називати по черзі слова до теми « родина» . Виграє команда, яка назвала слово останньою.

4. ЗНАЙОМСТВО ЗІ СТРУКТУРОЮ THIS IS MY MOTHER.

Розкладіть на столі або прикріпіть на дошці малюнки до теми « родина» . Поясніть дітям, що ви розповідатимете про свою сім'їі показуватимете того, про кого кажете. Покажіть на першу картинку та скажіть: This is my mother. Перекладіть. Попросіть дітей хором повторити речення. Потім скажіть: My mother"s name is Lena. Попросіть дітей здогадатися про значення сказаного і перекласти речення. Повторіть речення хором. Аналогічно відпрацюйте речення з картинок, що залишилися.

5. ЗАКРІПЛЕННЯ ВИВЧЕНОГО ЛЕКСИКО-ГРАМАТИЧНОГО МАТЕРІАЛУ. ТВОРЧЕ ЗАВДАННЯ В РОБОЧИХ Зошитах. (РЗ, с. 13).

Запропонуйте дітям наклеїти портрети у сімейний альбом Кена та послухати його розповідь про сім'ї.

Hello, I am Ken.

My mother's name is Kate.

My father's name is Sam.

My sister's name is Mary.

My brother's name is Tom.

Допоможіть дітям розповісти про своїх сім'яхта вписати імена членів сім'ї у робочі зошити.

6. РОЗУЧУВАННЯ РИФМУВАННЯ "MY FAMILY".

This is my mother.

Це is my father.

This is my sister.

This is my brother.

I love my mother.

I love my father.

I love my sister.

I love my brother.

Mother, father, sister, brother

Hand in hand with one another.

Запропонуйте дітям розглянути малюнок до римування (РЗ, с. 13)та повторити його за вами рядок за рядком. Поясніть значення останнього рядка римування. Відпрацюйте найважчі для вимови слова with one another. Скажіть римування хором двічі.

7. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА ЗАНЯТТЯ.

Запропонуйте дітям ланцюжком попрощатися один з одним.

Публікації на тему:

Конспект гурткового заняття з англійської мови для дітей дошкільного віку (4–6 років) «Сolor's» «Кольори»Муніципальне бюджетне дошкільне освітня установаміського округу Корольов Московської області « Дитячий садоккомбінованого.

Конспект заняття з англійської мови Моя сім'я. Ціль: Познайомити з новими лексичними одиницями. Завдання: - запровадити нові лексичні.

Конспект заняття з англійської мови для дошкільнят «Весела англійська мова»Цілі та завдання: - пробудити інтерес до англійської мови; - Навчити правильно вимовляти англійські звуки; - Навчити вітатись і прощатися.

Конспект заняття з англійської мови у старшій групі «Знайомство з новими словами: big, little»Технологічна карта організованої навчальної діяльності. Освітня область: Комунікація Інтеграція: Англійська мова Тема: Знайомство.

Конспект заняття з англійської мови «Загін спеціального призначення»Завдання: 1. Удосконалювати вміння розрізняти прийменники: в (into, на (on, під(under)) 2. Закріплювати назви тварин 3. Закріплювати вживання.

Конспект заняття з англійської мови «Весна» для дошкільнят старшої групиЗавдання: розвиток навички монологічного висловлювання на тему. Мета: активувати лексику на тему "Весна" (sun, sky, grass, trees, river,.

Галина Дашкеєва
Підсумкове заняття. "My family"

Ціль: закріплення лексики на тему: "Моя сім'я"

Розвиваючі:

Розвиток уваги, довільного запам'ятовування;

Тренування мовної припущення, зорової пам'яті;

Пізнавальні:

Закріплення уявлень дітей про те, що є "Родина";

Навчальні:

Закріплення лексики на тему "Моя сім'я";

Базова лексика:

My family, мати, мам, sister, brother, grandmother, grandfather.

Виховні:

Виховання любові та почуття поваги до своєї сім'ї.

Обладнання та матеріали: демонстраційний матеріал, м'яч, лист, дерево, листя, мультимедійні дошки, комп'ютер.

Хід заняття

Організаційний момент :

Hello, my dear children!

Hello my dear teacher!

We are fine, thank you!

Let's begin our lesson!

Мета нашого заняттясьогодні – закріпити ваші знання на тему "Моя сім'я". (Презентація PowerPoint)

Девізом нашого заняття буде прислів'я: East or West, Home is Best. (В гостях добре а вдома краще.)

Фонетична розминка:

Давайте хлопці згадаємо казку про язичку, яка жила в затишному теплому будинку, у роті свого господаря. Пам'ятаєте, який він був допитливий? Як він любив прислухатися до всього, що відбувається зовні .... Язичок слухав, як, пофиркуючи, пробігав їжачок, як дзижчали мухи …. (відпрацьовуємо зубні звуки)

Знаєте хлопці, нещодавно я отримала листа (Letter)від нашого друга із Великобританії, послухайте, що він нам пише (Дістаю конверт, і читаю лист). Я читатиму, а ви, хлопці, перекладаєте листа.

«Hello! I am Nick. I am a boy. Я від Great Britain. I have got my family. I have got my mother. My mother's name is Ann. I have got my father. My father's name is Mike. I have got my sister. My sister's name is Sue. I have got my grandmother. My grandmother's name is Kate. I have got my grandfather. My grandfather's name is Tim. I love my family very much

(Презентація PowerPoint)

А тепер давайте трохи пограємо! Stand up, please!

Гра "Big Ben" (фізкультхвилинка)

Біг Бен – це вежа,

Пограти ми з нею не проти!

У маму, тату, сина, дочка!

(аналогічна гра «Море хвилюється раз». Я називаю дітей усіх членів сім'ї. Діти повинні зобразити, якщо mother – вона готує, робить домашню роботу; father – ремонтує меблі, читає газету тощо)

Sit down, please!

Діти! А пам'ятайте, ми з вами малювали своє родоводу. (Family tree) Подивіться, зараз за вікном осінь, і ось яке сумне дерево в мене ... Давайте все разом його порадуємо, повісимо на нього листочки, і дерево знову стане зеленим, веселим. Але спочатку вам необхідно відгадати про кого йде мова, а за кожну правильну відповідь, я дам вам листочок:

Тато моєї мами (дідусь)Дочка моєї бабусі та дідуся (Мама)

Син моєї мами (Брат)Сестра мого брата (Сестра)

Син моєї бабусі та дідуся (Папа)

Мама мого тата (бабуся)

(на заздалегідь приготовлене дерево (з паперу або дроту і так далі, вішатимемо, зелені листочки, на яких написані всі члени сім'ї).

Гра «Репортер»

Вчитель, кожній дитині кидає м'яч і ставить запитання. Діти відповідають.

(Have you got a father? What is your sister's name? How is your brother)

Молодці! З усіма завданнями впоралися, слова повторили, знання закріпили. Давайте підіб'ємо підсумок.

Згодні, діти? То що для нас сім'я? (Презентація Power Point)

Сім'я – це те, що ми ділимо на всіх,

Всім потроху: і сльози, і сміх,

Сім'я це те, що з тобою завжди.

Нехай мчать секунди, тижні, роки,

Але стіни рідні, отчий твій дім –

Серце навіки залишиться в ньому!

The lesson is over. Good Bye!

Діти отримують у нагороду наклейки (Смайлики, і т. п.)

Тема "My family" чи "Моя сім'я". Картки для запам'ятовування нових слів.

На кожній картці є картинка, слова англійською, транскрипція та переклад.

Тема "My family" чи "Моя сім'я".

Картки для запам'ятовування нових слів.

Один із способів вивчати нові слова – це використовувати картки.

На кожній картці є картинка, слово англійською, транскрипція та переклад.

Для початку картки потрібно завантажити, роздрукувати та розрізати.

Для того, щоб картки швидко не витріпалися, бажано їх роздрукувати на більш щільному папері.

Для початку потрібно використовувати великі картки – на одному боці і картинка, і слова.

Дитина дістає одну картку зі стопки, дивиться на картинку, читає слово англійською, використовуючи транскрипцію.

Потім відкладає картку і бере наступну...

Коли дитина зможе називати слово відразу, тобто, побачивши його і картинку, можна переходити до другого етапу.

Картки згинаються навпіл по спеціальній лінії та половинки склеюються.

Виходити картки вдвічі меншого розміру, у яких з одного боку буде картинка, з другого - слово.

Завдання ускладнюється. Дитина по картинці має здогадатися, що намальовано та згадати відповідне слово.

Звичайно, щоб контролювати та допомагати, батьки самі повинні знати англійську мову.

Вивчити його допоможуть курси англійської мови Старт 2 Стаді.



family родина
mother Мама
father Папа
parents батьки
son син
daughter дочка
children діти
sister сестра
brother брат
grandmother бабуся
grandfather дідусь
grandparents дідусь і бабуся
great-grandmother прабабуся
great-grandfather прадіду
grandson онук
granddaughter онука
aunt тітка
uncle дядько
niece племінниця
nephew племінник
relatives родичі
cousin двоюрідна сестра чи брат
baby дитина

Завантажити: (завантажень: 989)

Шановні читачі!

Всі матеріали із сайту можна завантажувати абсолютно безкоштовно. Всі матеріали перевірені антивірусом та не містять прихованих скриптів.

Матеріали в архіві не позначені водяними знаками!

Сайт поповнюється матеріалами на основі безкоштовної роботи авторів. Якщо ви хочете віддячити їм за роботу і підтримати наш проект, ви можете переказати будь-яку, не обтяжливу вам суму на рахунок сайту.
Заздалегідь Вам спасибі!

Тема My family (Моя сім'я) у англійськоюзазвичай вивчається кілька разів, щоразу розширюючи словниковий запас. Більшість перших слів в англійській мові, у багатьох дітей асоціюються з простими і зрозумілими іменниками, що позначають членів його сім'ї. Терміни mother, father, sister, brother — найпоширеніші, поряд із повсякденними cat, dog тощо. У цьому комплекті вправ та завдань у картинках для дітей на тему My familyзібрані завдання різного рівня складності, можливо навіть на різний вік. Справа в тому, що визначити, на який саме вік адаптовані ці завдання складно. Деякі діти починають вивчати англійську ще в садку, і до п'ятого класу у них сформовані досить гарні навички. Інші в п'ятому класі тільки починають відкривати для себе цю зовсім нову і складну для них мову. До того ж велика кількістьмовних шкіл сьогодні дає батькам великий вибір програм, якими можна займатися над садку і школі, а додатково від них. Така англійська для малюків — це добрий початок для вивчення мови, тому що викладачі у таких школах мають хорошу підготовку. Якщо брати глобально, то на території нашої країни рівень сильно відрізняється не як географічно, скільки від самих шкіл і садків. Англійську для дітей викладати дуже цікаво, якщо підійти трохи творчо до кожного завдання, теми та уроку.

Завдання в картинках на тему My family складаються з восьми різних вправ, кожну з яких можна робити як удома, так і в класі. Рівень складності у них також відрізняється. Є зовсім прості, а є й такі, на які потрібен час та спокійна обстановка. Будь-яке з цих завдань орієнтоване на дітей, які вже пройшли основний матеріал на тему My family. Деякі завдання йдуть для тренування правильного написанняслів, деякі на розуміння родинних зв'язківв деяких потрібно знайти знайомі слова в купі букв. Загалом, все дуже корисно та захоплююче! Кожне завдання формату А4, роздрукуйте та користуйтеся. Для зручності, є графа Name вгорі сторінки.

.


Конспект відкритого заняттяна тему «My family» з дошкільнятами

Тип заняття:
комбінований, спрямований на засвоєння та закріплення лексичних та мовленнєвих навичок.
Цілі:
1) освітня: повторення та закріплення лексики на тему «Моя сім'я» за допомогою ігор та римування.
2) розвиваюча: розвивати практичні вміння та навички усного мовлення (монологічного та діалогічного); розвивати здатність здійснювати продуктивні мовні дії, розвивати практичні вміння та навички сприйняття мови на слух (мова вчителя).
3) виховна: виховати у дітей почуття любові та поваги до своєї сім'ї; формування пізнавального інтересу до своєї сім'ї.
Завдання:
1) Закріпити лексичні одиниці на тему «Сім'я», конструкції «I have», «I love», «Who is it?»
2) Закріпити вживання у мовленні конструкції «It is».
3) Удосконалювати розуміння дієслів руху.
Матеріал: малюнки із зображенням членів сім'ї, малюнки дітей на тему «Моя сім'я», червоне серце, зроблене з паперу.

Хід заняття:

1. Початок заняття
1) Організаційний момент.
Вчитель: - Good afternoon, children! I'm glad to see you! Sit down, please. (Здрастуйте, хлопці! Я рада вас бачити! Сідайте!)
Діти: - Good afternoon!
Вчитель: - How are you today?
Діти: - We are fine.
2) Мовленнєва розминка.
Вчитель: - Хлопці, а ви привітали одне одного? Давайте розкажемо віршик «Hello» (Діти хором розповідають віршик)
«Hello, hello
How are you
I'm fine, I'm fine
Thank you.
»

2. Основна частина

1) Вчитель: - Хлопці, сьогодні у нас незвичайне заняття. Сьогодні до нас прийшли гості. Вони хочуть подивитись, чого ми навчилися.
- Покажемо нашим гостям, що ми вміємо?
Діти: Так!
Вчитель: – Сьогодні ми з вами повторимо тему «Моя сім'я».
– Давайте дружно скажемо «My family» – це означає моя сім'я (діти хором повторюють).
Вчитель: - Хлопці, подивіться на цю картинку. Це родина-family. Давайте назвемо всіх членів сім'ї: mother - мама, father - тато, sister - сестра, brother - брат, grandmother - бабуся, grandfather - дідусь
(Діти хором повторюють слова за вчителем).

2) Вчитель: - Хлопці, а ви любите свої сім'ї? Давайте навчимося говорити це англійською. Погляньте, яке серце я зробила з паперу. Це серце символізує любов до сім'ї. Зараз ми передаватимемо серце одне одному, і говоритимемо «I love my family» - я люблю свою сім'ю!
(Діти передають серце один одному і кажуть «I love my family»).
Пальчикова гімнастика Family (діти показують на пальчиках членів своєї сім'ї і хором називають).
Here is my father
Here is my mother
Here is my sister
Here is my brother
Here am me.

Вчитель: - Хлопці, зараз ми трохи відпочинемо та зробимо англійську зарядку. Stand up, please! (Діти встають на фізкультхвилинку).
Hands up! Hands down!
Hands on knees! Sit down!
Hands up, to the sides!
Bend left, bend right!
Один, два, три! Hop!
Один, два, три! Stop!

- Thank you! Sit down, children.
3) Вчитель:
- Діти, подивіться, будь ласка, на дошку. Я влаштувала виставку ваших малюнків. Давайте кожен по них розповість про свою сім'ю. Почнемо ми свою розповідь зі слів "I have a family"
(Діти по черзі виходять до дошки і розповідають за малюнком про свою родину англійською мовою).
Вчитель: - Хлопці, а чи знаєте вірші про сім'ю? Давайте розкажемо їх нашим гостям. Даша та Ліза, come to the blackboard, please!
(Дівчата виходять до дошки та розповідають вірші)
Даша:
I have a father
I have a mother
I have a sister
I have a brother!

Ліза:
Father, mother, sister, brother
Hand in hand
With one another!

Вчитель: - Thank you, sit down, please! Now, Кіра та Настя, come to the blackboard!
Кіра: - I love my dear mummy
I love her very much.
And do you love your mummy?

Настя:
- Of course and very much!
Вчитель: - Good for you. Thank you. Sit down, please.
(Дуже добре, дякую дівчинці, сідайте)
4) Вчитель: - Давайте пограємось. Гра називається "Do you Have?" Я вам ставити питання Do you have a mother (father, sister, brother, grandfather, grandmother)?
- Як ви вважаєте, про що я хочу вас запитати? Чи є у вас мати (тато, сестра, брат, бабуся, дідусь). Якщо є, ви кажете "YES" і плескаєте в долоні, якщо ні, ви кажете "NO" і не плескаєте.
- Раз, два, три, гру почни!
(Діти грають у гру)
Вчитель:- Good for you! (дуже добре!)
- Які ви молодці! Добре впоралися із завданням.
Вчитель:- Зараз я хочу перевірити, чи ви знаєте англійські команди. Подивіться, будь ласка, по класу розвішано 4 картинки: мама, тато, брат, сестра. Я говоритиму вам команди англійською: fly, jump, go, run (лети, стрибай, йди, біжи) і картинку до якої ви повинні доторкнутися. ОК?
- Маша, jump to the mother's picture, etc.
(діти грають у гру; повторюємо всі команди по 2-3 рази, щоб усі діти могли взяти участь)
Вчитель: - Ви молодці!
3. Заключна частина.
Підбиття підсумків
Вчитель:
- Хлопці, наше заняття добігає кінця. Згадаймо, як воно називалося? (Діти відповідають на запитання вчителя)
- Хлопці, давайте ще раз подивимося на картинку та назвемо всіх членів сім'ї.
- Children, who is it? (Показуємо кожного члена сім'ї)
(діти відповідають на питання, використовуючи конструкцію It is: it is a mother, it is a father, it is a sister, it is a brother, it is a grandmother, it is a grandfather).
- Good for you! (Молодці!)
- Good-Bye, children! See you soon!